pen colors Up TO 30% Off
bottomcms
Latest stapler Up TO 30% Off Shop Now
Stroje kąpielowe lato 2018

Stroje Kąpielowe

Każda kobieta niezależnie od wieku, która wybiera się na basen, nad jezioro, na plaże powinna zastanowić się nad doborem odpowiedniego dla siebie stroju kąpielowego. Powinien być dopasowany do jej sylwetki, figury, gustu, upodobań. Wyróżniamy dwa rodzaje strojów kąpielowych:

  • jednoczęściowe,
  • dwuczęściowe. 

Stroje kąpielowe jednoczęściowe charakteryzują się tym, że składają się z jednej części, jak sama ich nazwa wskazuje. Góra i dół, czyli biustonosz i majtki są ze sobą połączone. Jest to przede wszystkim strój dla kobiet, które mają kompleksy na punkcie swojego brzucha. Może być to obwisła skóra, po szybkiej utracie masy ciała, rozstępy, cellulit, blizny po operacjach, plamy, przebarwienia skórne i tym podobne. W takim stroju kobieta czuje się bardziej komfortowo, ponieważ nie odsłania on jej niedoskonałości, które mogą być bardzo nieprzyjemne i uciążliwe. 

Stroje kąpielowe dwuczęściowe, jak ich nazwa wskazuje składają się z dwóch części, biustonosza i majtek, które nie są ze sobą w żaden sposób połączone. Są to stroje, które odsłaniają brzuch. Tego rodzaju stroje wybierają przede wszystkim kobiety o zgrabnej, szczupłej, filigranowej sylwetce, które nie mają nic do ukrycia. Są to kobiety o płaskich, bardzo często wymodelowanych, umięśnionych partiach na brzuchu i chcą go eksponować

Niezależnie od tego na jaki rodzaj stroju kąpielowego się zdecydujemy należy także pamiętać o kilku istotnych sprawach. Należą do nich między innymi:

- rozmiar stroju,

- kolor stroju, odcień,

- czy ma być gładki jednolity, jednokolorowy, czy też różnokolorowy, wzorzysty, z różnego rodzaju dodatkami i zdobieniami. 

Możliwości dobrania stroju kąpielowego jest bardzo dużo. Jest wiele sklepów zarówno stacjonarnych jak i internetowych, w których możemy dokonać tego rodzaju zakupu, który spełni nasze wszelkie oczekiwania. 

Przepraszamy za niedogodności.

Szukaj ponownie