Darmowa Wysyłka

Jeżeli złożysz zamówienie nie za minimum 120 zł to wysyłka gratis! Dotyczy ona jednak tylko zamówień, które nie są płatne przy odbiorze.

Twoja przesyłka

Dbamy o Ciebie i staramy się, aby Twoje zakupy dotarły do celu najszybciej jak to możliwe. Ekspresowa wysyłka to u nas standard, zamówienia złożone i opłacone do godziny 16 wysyłane są tego samego dnia.  Reszta zamówień wysyłana jest kolejnego dnia roboczego. Po wysłaniu zawsze dostarczamy link do śledzenia przesyłki online. Jeśli preferujesz dostawę z płatnością przy odbiorze, jest taka możliwość. 

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty za obsługę i pakowanie, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, niezależnie od wielkości zamówienia, za przesyłkę płacisz tylko raz, tą sama kwotę. Twoja przesyłka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale przykładamy szczególną uwagę w celu ochrony delikatnych przedmiotów.

Prezenty

Chcesz zrobić prezent bliskiej osobie? Nie ma problemu, przygotujemy paczkę z Twoją dedykacją i wyślemy pod wskazany adres. Nasi pracownicy przygotują przepięknie zapakowany prezent na każdą okazję.

Zwroty

Każdy z naszych klientów ma prawo zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania zakupu. Pamiętaj, aby zwrot został zaakceptowany musisz spełnić poniższe warunki:

1. Towar nie może nosić śladu użytkowania, ani żadnych uszkodzeń.

2. Zwracany produkt musi być zapakowany w oryginalne opakowanie wraz z metkami.

3. Należy wypełnić formularz zwrotu i dołączyć do przesyłki zwrotnej do pobrania tutaj.

4. Adres do Zwrotów:

GrupaMila S.C.

ul. Na końcu Tęczy 8

62-872 Wolica

5. Zwrot pieniędzy jest realizowany do 14 dni od otrzymaniu przez nas przesyłki.

6. Sklep MilaSuu nie zwraca kosztów odesłania towaru.