Nasza firma

Nasza firma zajmuje się dystrybucją i sprzedażą wysyłkową odzieży, bielizny, sztucznej biżuterii, artykułów dziecięcych oraz gadżetów .

Dzięki dużemu doświadczeniu i szerokim kontaktom jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom towar najwyższej jakości. Każdy produkt sprzedawany w naszym sklepie jest poddawany wewnętrznym procedurom kontroli jakości dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz produkt sprawdzony i dobry jakościowo.

  1. Sprawdzone produkty.
  2. Błyskawiczną wysyłkę.
  3. 14 dniowy okres na zwrot.
  4. Bezpłatną wymianę

Zespół MilaSuu

Nasz zespół składa się z kilku działów, które dbają o jak najwyższą jakoś oferowanych przez nas usług.

Obsługa klienta:

To oni są odpowiedzialni za bezpośredni kontakt z naszymi klientami, czyli wami. Odbierają i odpisują na wasze maile. Aktualizują statusy przesyłek i dbają o to, żeby dotarły na czas gdzie trzeba. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące produktów lub kwestie dotyczące zamówienia począwszy od jego złożenia do dostarczenia pod wskazany adres.

Marketing:

Marketingowcy przygotowują dla was wszystkie promocje i wyprzedaże, to od nich dostajecie e-maile z najnowszymi ofertami i kodami rabatowymi.

Kontrola jakości:

Abyście zawsze otrzymali dokładnie to czego oczekujecie, nasi kontrolerzy sprawdzają towar za każdym razem, gdy towar przychodzi do nas od producenta oraz podczas przygotowywania Twojej paczki.

Reklamacje:

Mimo najwyższej staranności i kontroli jakości zdarza się, że jakiś produkt nie spełni waszych oczekiwań lub najzwyczajniej rozmiar nie do końca pasuje. Ten dział zajmie się obsługą waszej reklamacji od początku do końca.