pen colors Up TO 30% Off
bottomcms
Latest stapler Up TO 30% Off Shop Now

Szyfrowane połączenie

Nasza strona jak i wszystkie płatności są zabezpieczone certyfikatem SSL, dzięki czemu wszystkie Twoje dane są z nami w pełni bezpieczne. Wszystkie operacje są zaszyfrowane dzięki czemu nikt postronny nie zagrozi Twojej prywatności. A zakupy na naszej stronie są w pełni anonimowe. Pamiętaj, aby w pasku przeglądarki widoczna była kłódka i protokół https co oznacza że połączenie jest szyfrowane i bezpieczne.

Płatności

Twoje płatności są bezpieczne dzięki naszym partnerom i naszej legalnie działającej firmie. Każda z form płatności w naszym sklepie jest w 100% bezpieczna.

Przelewy24

Przelewy24.pl

Szybki przelew dzięki, któremu pieniądze zostaną przez nas zaksięgowane prawie natychmiast. Możesz go wykonać bez żadnych dodatkowych kosztów z Twojej strony za pomocą konta bankowego. Przelewy24 wspierają płatności z wszystkimi bankami, które obecnie są na Polskim rynku oraz nowacyjne płatności BLIK. Cały proces płatności odbywa się poprzez szyfrowane łącze dzięki czemu Twoje pieniądze są bezpieczne.

Płatność tradycyjnym Przelewem

Płatność tradycyjnym Przelewem

Jeżeli nie czujesz się pewnie z nowinkami technologicznymi związanymi z płatnościami, możesz skorzystać z tradycyjnego przelewu bankowego, jest to najdłuższa metoda płatności, ponieważ pieniądze będą zaksięgowane na naszym koncie nawet do 1 dnia roboczego, po którym dopiero zamówienie zostanie przyjęte do realizacji. Konto sklepu jest zarejestrowanym firmowym kontem naszego oficjalnego Importera/Dystrybutora

Grupa Mila S.C.., ul. Górnośląska 63a/4, 62-800 Kalisz

mBank konto: 98 1140 2004 0000 3702 7839 7956

tytułem: <podaj numer swojego zamówienia>

PayPal

PayPal

Miliony platform i sklepów na całym świecie już teraz oferują PayPal jako jedną z form e-płatności. I u nas możesz bez problemu zapłacić za swoje zakupy za pośrednictwem PayPal.


Płatność przy odbiorze

Najprostsza, najszybsza i najbezpieczniejsza forma płatności. Zamów przesyłkę za pobraniem i zapłać gotówką kurierowi gdy przyniesie Ci paczkę do domu lub wygodnie zapłać kartą w przypadku przesyłki Pobraniowej InPost Paczkomat.

testimonial

Latest posts