Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, ta strona korzysta z plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na używanie przez nas plików cookie. Polityka prywatności
Złoty naszyjnik z cyrkoniami i kolczykami 2w1 B48BZłoty naszyjnik z cyrkoniami i kolczykami 2w1 B48B
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Złoty naszyjnik z cyrkoniami i kolczykami 2w1 B54BZłoty naszyjnik z cyrkoniami i kolczykami 2w1 B54B
  • Nowy
Srebrny naszyjnik z cyrkoniami i kolczykami 2w1 B52CBSrebrny naszyjnik z cyrkoniami i kolczykami 2w1 B52CB
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Zestaw biżuterii przeplatany z kolczykami 2w1 B56CZestaw biżuterii przeplatany z kolczykami 2w1 B56C
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Szyfrowane połączenie

Nasza strona jak i wszystkie płatności są zabezpieczone certyfikatem SSL, dzięki czemu wszystkie Twoje dane są z nami w pełni bezpieczne. Wszystkie operacje są zaszyfrowane dzięki czemu nikt postronny nie zagrozi Twojej prywatności. A zakupy na naszej stronie są w pełni anonimowe. Pamiętaj, aby w pasku przeglądarki widoczna była kłódka i protokół https co oznacza że połączenie jest szyfrowane i bezpieczne.

Płatności

Twoje płatności są bezpieczne dzięki naszym partnerom i naszej legalnie działającej firmie. Każda z form płatności w naszym sklepie jest w 100% bezpieczna.

Płatności ekspresowe PayNow

Szybki przelew dzięki, któremu pieniądze zostaną przez nas zaksięgowane prawie natychmiast. Możesz go wykonać bez żadnych dodatkowych kosztów z Twojej strony za pomocą konta bankowego. Paynow wspiera płatności z wszystkich banków, które są obecne na Polskim rynku oraz nowacyjne płatności BLIK. Cały proces płatności odbywa się poprzez szyfrowane łącze dzięki czemu Twoje pieniądze są bezpieczne.

Płatność tradycyjnym Przelewem

Płatność tradycyjnym Przelewem

Jeżeli nie czujesz się pewnie z nowinkami technologicznymi związanymi z płatnościami, możesz skorzystać z tradycyjnego przelewu bankowego, jest to najdłuższa metoda płatności, ponieważ pieniądze będą zaksięgowane na naszym koncie nawet do 1 dnia roboczego, po którym dopiero zamówienie zostanie przyjęte do realizacji. Konto sklepu jest zarejestrowanym firmowym kontem naszego oficjalnego Importera/Dystrybutora

Grupa Mila S.C.., ul. Górnośląska 63a/4, 62-800 Kalisz

mBank konto: 98 1140 2004 0000 3702 7839 7956

tytułem: <podaj numer swojego zamówienia>

PayPal

PayPal

Miliony platform i sklepów na całym świecie już teraz oferują PayPal jako jedną z form e-płatności. I u nas możesz bez problemu zapłacić za swoje zakupy za pośrednictwem PayPal.


Płatność przy odbiorze

Najprostsza, najszybsza i najbezpieczniejsza forma płatności. Zamów przesyłkę za pobraniem i zapłać gotówką kurierowi gdy przyniesie Ci paczkę do domu lub wygodnie zapłać kartą w przypadku przesyłki Pobraniowej InPost Paczkomat.